EKO 15-22 C / 15-22 C VST

EKO 15 - 22 C’yi basınçlı hava dizaynınız için ideal hale getirerek altı kompresöre kadar ağ oluşturma olanağınız vardır. Üstün hava tasarımı, endüstriyel kalitede muhafaza ve basit, sezgisel kontrollerle, EKO 15 - 22 C, en zorlu koşullar altında güvenilir basınçlı hava sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yüksek verimli alüminyum bar/plate tip hava/yağ soğutucu radyatörler akuple fan motoru sayesinde her koşulda mükemmel soğutma sağlar. Ortam sıcaklığının 10 °C üzerinde basınçlı çıkış havası almak mümkündür. Kaynaklı güçlü monoblok kasa, tam açılabilir kapaklar bakım zamanlarında tüm ekipmanlara kolay ulaşım sağlıyor.

EKO 30-110 CD / 30-110 CD VST

Kaliteli ürünlerden olağanüstü hizmete kadar işinize eksiksiz çözümler sunuyoruz. İşinize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün uzmanlarımızla iletişime geçin. İyileştirme bizde asla durmaz ve bu da mevcut toplam çözümlerimiz ile size verimlilik ve tasarruf olarak yansıtılır.

EKO 110-315 CD / 110-315 CD VST

Endüstriyel yatırımlarınızda gerek uzun servis aralıkları, gerek birim enerji maliyetlerini gözeten üstün verimli ve maksimum hava debili vidası ile en uygun seçimdir. Bunun da ötesinde değişken hava ihtiyacını karşılarken sürücülü modellerimiz ile toplam işletme maliyetinizde %40’lara varan enerji tasarrufu sağlayarak görevini tüm yönleri ile yapan ve piyasadaki en iyi yatırım getirisi sağlayan çözüm ortağınızdır.

Ekomak Logo Sefa Kompresör Nav
Rottest Logo Sefa Kompresör Nav